Abiye Modelleri ve Fiyatları
Uncategorized

Abiye Modelleri ve Fiyatları

Abiye, bayanların düğün, nişan açılış,söz ve benzeri özel gün ve gecelerde giymek için tercih ettiği genellikle elbiselerden oluşan bayan giyimidir.

Abiye modelleri her sene değişiklik göstermekte ve trend olan abiye modelleri ve bu modellere ait fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Oluşan değişik moda ve trendleri takip etmek ise bayanlar için mutlak bir tutku haline gelmiştir.

Yeni sezon abiye modellerine göz atmak gerekirse; yeni yılda trend olan abiye modelleri daha çok uzun elbiseler şeklinde gözlenirken; tulumlara de bazen yer verilmiştir. Dekoltelere baktığımızda elbiseler uzun olduğundan dolayı bacak dekoltesi yeni sezon abiye modellerinde yer almaz. Kollar ise bazen askılı bazen boyundan bağlamalı şeklinde olmaktadır. Bu yüzden de yeni sezon abiye modellerinde dekolte göğüs, kol ve sırt dediğimiz üst bölgelerde toplanmaktadır.

Yeni sezon abiye modellerinin fiyatlarına göz atacak olursak; en düşük abiye modelinin fiyatı 70 TL’den başlarken bu fiyat 200 TL ve daha üstü bir fiyata çıkabilmektedir. Abiye modellerinin fiyatları elbisedeki taş, boncuk V dekolte oranına göre değişiklik göstererek artıp ya da azalmaktadır.