akay gelinlik modelleri
Uncategorized

Akay Gelinlik Modelleri

Türkiye’nin en bilinen markalarından biri olan Akay Gelinlik Modellerinden, çok beğenilen ve tercih edilen gelinlikleri bulabilirsiniz.

Straplez gelinliklerden, tek kollu gelinliklere, kabarık gelinliklerden, balık tipi gelinliklere, tek parça A form gelinliklerden, elbise tipi gelinliklere her model ve her tonlarda gelinlik bulabileceğiniz bir marka olan Akay Gelinlik, çok elit bir markadır.

Bir çok marka var ülkemizde, gelinlik markası olarak. Fakat gelinlik markası dediğinizde ilk akla gelen ve ilk karşınıza çıkan bir markadır Akay Gelinlik. Çok modern çizgilere sahip olan Akay Gelinlik markası kaliteden ödün vermeden, fiyatıyla da müşterilerini memnun eden, ve giren hiç bir müşterisini almadan geri göndermeyen bir işletmecilik ruhuna sahiptir. Akay Gelinlik genç kızların rüyalarını süsleyen bütün gelinlik modellerini sizlere sunuyor. Evet hayalimdeki gelinlik bu, diyorsunuz ve, memnun bir şekilde ve tanıdığınız herkese de tavsiye ederek oradan ayrılıyorsunuz….

Gelinlik her geç kızın hayalini süsleyen giysilerden; her anne ve babanın kızlarını içinde görmeyi arzuladıkları kostümlerden en önemlisidir. Temsil ettiği maneviyat ile eşsiz bir öneme sahip gelinlikler Akay markası ile bambaşka öneme ve güzelliğe bürünmektedir. Zira, Akay gelinlikleri sektörün en iddialı ve en köklü markaları arasında yer almakta olup, uzun yıllardır en beğenilen gelinliklerin ilk adresini teşkil etmiştir.

Akay gelinlikleri yeni modelleri dört farklı koleksiyon ile sunulmuş olup, bu koleksiyonların isimleri şu şekildedir:

  • Sezanur Akay Yeni Koleksiyonu: Gelinlik fiyatları 3600 TL ile 7900 TL arasında değişmektedir.
  • Premium Yeni Koleksiyonu: Gelinlik fiyatları 3800 TL ile 6100 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Diamond Yeni Koleksiyonu: Gelinlik fiyatları 2800 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Dream Yeni Koleksiyonu: Gelinlik fiyatları 2500 TL ile 3800 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Rüya gibi modeller arasından seçim yapmak oldukça zor olmakta, ancak her gelin adayının gönlündeki modeller Akay gelinlik modelleri arasında mutlak surette yer almaktadır.