Balık Etek Abiye Modelleri
Uncategorized

Balık Etek Abiye Modelleri

Balık etek abiye modelleri, bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen abiye türlerinden bir tanesi olmaktadır.

Balık etek abiye modelleri dar bir şekilde gelen kesimiyle tüm vücudun kadınsı hatlarını ortaya çıkartan abiye modelleridir. Bu yüzden de balık etek şeklinde tasarlanmış abiye modellerini giyen kadınlar kendilerini hem çekici ve modaya uygun olarak gösterirler.

Balık etek abiye modelleri genellikle straplez ya da tek kollu olarak tasarlanmış abiyelerdir. Balık etek modellerinde sırt ve bacak dekoltesi olmadığından dolayı straplez ya da tek kollu kesimlerle dekolteler omuz ve göğüs bölgelerinde toplanmak istemiştir. Balık etek abiye modelleri genellikle parlak ve saten kumaşlardan yapılmak ve tek renk olarak tercih edilmektedir. Elbisenin üzerine çeşitli taşlarla süslemeler yapılarak abiye elbisenin ağırlığı arttırılmak istenebilir. Çoğu zaman da bir süsleme yapılmadan düz biçimde satışa sunulmaktadır.

Balık etek abiye modellerinin fiyatları 100 TL ile 120 TL arasında başlayıp 400 TL ile 7500 TL gibi fiyatlara kadar yükselebilmektedir. Özellikle balık etekli abiyelerde kullanılan taşlar değerliyse bu fiyatlarda artış gözlenebilmektedir.