Dai Gelinlik Modelleri
Uncategorized

Dai Gelinlik Modelleri

Hayallerindeki gelinliğin içinde beyaz bir kuğu gibi süzülerek evlilik kurumuna adım atmak, genç kızların en önemli arzularından, yaşam hedeflerinden birini teşkil etmektedir. Dai gelinlikleri hazırladığı birbirinden güzel ve şık gelinlik modelleri ile gelin adaylarının en mutlu günlerinde, mutluluklarının yaratıcısı olarak yanlarında yer almaktadır.

Dai gelinlikleri hazır dikim modelleri ile hazırladığı koleksiyonlarının yanı sıra özel dikim gelinliklere de imza atmaktadır. “Flower Garden” adı ile sunumu yapılan 2014 gelinlik modelleri koleksiyonu içinde onlarca çeşit gelinlik yer almaktadır. Straplez, ince askılı, kalın askılı, çapraz omuzlu, düşük omuzlu; dantelli, işlemeli, sade; kuyruklu, kuyruksuz; kısa duvaklı, uzun duvaklı, taçlı, vb. birçok stili barındıran bu zengin ve muhteşem portföyde bir seçim yapmak için yeterince alternatifi bulan gelin adaylarının gülen yüzleri Dai firmasının en büyük teşvik unsurudur.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile faaliyetini devam ettiren firma, sadece ülke genelinde değil, dünya çapında gelinlik modasına yön veren en önemli firmalardan biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.