düğün salonları
Uncategorized

Düğün Salonları

Her genç kız muhteşem bir düğüne sahip olmak ister. Bu nedenle en iyi düğün mekanını seçmek ister. Gelin ve damatımızın ikilemde kaldığı bir konu vardır. Acaba düğün salonu mu yoksa kır düğünü mü? Bu yüzden bende ikilemde kalan düğün sahipleri için düğün salonları ve kır düğününün avantajları ile dezavantajlarını anlatmaya karar verdim.

Kır düğünü salon düğününe göre daha pahalıdır. Salon düğününde herkes kesesine göre bir düğün salonu bulabilir. Ama diğer yandan havanın yağmurlu ya da güneşli olacağını bilmiyoruz. Kır düğünü yapmak isteyenler misafirlerini yağmurda bırakmak istemezler. Bu nedenle ek olarak düğün yapılacak yerin düğün salonunu da tutmak gerekir. Bu size pahalıya patlayabilir.

Diğer yandan eğer böceklerden korkuyorsanız kır düğününü önermiyorum. Çünkü böcekler genellikle çim olan yerlerde olabiliyorlar. Hele bir de mevsim yazsa o zaman sizin için kötü olabilir. Diğer bir sorunumuz ise kır düğünlerde havuz sorunudur. Havuzun bulunduğu yerden dolayı masaların yerleşim durumu birbirinden ayrı olabiliyor. Bu nedenle birçok nedenden dolayı sorun çıkabiliyor.

Salon düğününden de biraz bahsetmek istiyorum. Kır düğününe göre daha avantajlıdır. Mesela her bütçeye göre düğün salonu bulunabilmektedir. Ayrıca düğünlerde en büyük sorun ses sistemidir. Düğün salonlarında sesin yayılması kolaydır. Ama bu kır düğününde işe yaramaya biliyor. Bir masaya müzik ulaşırken diğerine ulaşmıyor. Yani bir nevi düğünden bağımsız olmuş oluyorsunuz.

Sizde yukarıdaki önerilerime bakarak kendinize uygun düğün şeklini seçebilirsiniz. Sizin için birkaç düğün salonu resimleri topladık. İşte o görsellerimiz…