En Yeni Abiye Modelleri
Uncategorized

En Yeni Abiye Modelleri

Abiyeler kadınların yaşamında en fazla yer tutan kıyafetlerdendir. Bu yüzden de bir partiye, düğüne ya da davete giderken abiye modellerini araştırmaktadırlar.

En yeni abiye modellerine bakarak kendilerine en yakışan abiye modelini seçip o davete abiyeyle gitmektedir. Hatta yapılan araştırmalara göre kadınlar en fazla özel bir yere gittiklerinde alışveriş zamanlarını iki katına çıkardığı açıklanmıştır. Bu durum da abiye kıyafet bakarken kadınların oldukça fazla kararsız kaldığını göstermektedir.

En yeni abiye modellerine baktığımızda günümüzde daha çok absürt şekilde adlandırdığımız otantik ve modern tarzlar ön plana çıkmaktadır. Bundan birkaç sene öncesine kadar abiye modelleri uzun ve pullarla süslenmiş kıyafetlerden oluşmaktaydı. En yeni abiye modellerinde ise; abiye havası pul ya da taşlar yerine modelistlerin kesimleriyle yani;doğal yollarla elde edilmeye başlanmıştır. Ayrıca vücut hatlarını belli eden ve uzun olan abiyeler yerini daha kısa abiye modellerine balon etekli abiye modellerine bırakmıştır.