En Zarif Gelinlik Modelleri
Uncategorized

En Zarif Gelinlik Modelleri

Genelikle sade olan ve kabarık görünüme sahip olmadan aynı zamanda da şıklığı yakalayan gelinlik modelleridir.

Günümüzde en moda gelinlikler arasında zarif gelinlik modelleri yer almaktadır. Zarif gelinlik modelleri genellikle zayıf ve aynı zamanda da genç bayanlar tarafından çok fazla kullanılırken; ünlülerin en fazla rağbet gösterdikleri gelinlik modelleri arasında zarif gelinlik modelleri yer almaktadır.

Zarif gelinlik modelleri genellikle uzun ve kabarık bir eteğe sahip olmayan, daha çok krem ve beyaz renklerde tercih edilen göğüs bölgesi kabarık olmayan straplez ya da şeffaf tül ile verilmiş göğüs kısmından oluşmaktadır. Zarif gelinlik modellerinde en fazla kullanılan işleme türü danteldir. Dantel detayları oldukça fazla kullanılarak modanın yanında otantiklik de katılarak gelinlik tam bir zerafet abidesine dönüştürülmektedir. Zarif gelinlik modelleri çoğunlukla bazı detayları çıkartıldığında beyaz bir elbiseden farksız olan gelinlik modelleridir.

Zarif gelinlik modellerinde duvak uzun seçilmez ve kabarık olmaz. Gelinlikteki zerafet duvağa da yansıyarak ince kısa gelin duvakları bu tarz gelinliklerde daha hoş durmaktadır.