Fransız Güpürlü Gelinlik
Uncategorized

Fransız Güpürlü Gelinlik Modelleri

Fransız güpürlü yani Fransız dantelli gelinlikler gelin adayları tarafından oldukça fazla beğenilmektedir.

Fransız güpürlü gelinlik modelleri eskiden beri rağbet gören gelinlik modellerinden olmasına rağmen gelinlik de eskiye dönüş yaşandığı için günümüzde de Fransız dantelli gelinlik modelleri oldukça fazla bir oranda rağbet görmektedir. Bu yüzden de gelinlik modacıları ve moda evleri bu tarz gelinlik modellerini dikmekte ve gelin adaylarına sunmaktadır.

Fransız Güpürlü Gelinlik Modeli
Fransız Güpürlü Gelinlik Modeli

Fransız güpürlü gelinlik modelleri kısaca danteli bol ve yoğun oranda kullanılan gelinlikler şeklinde ifade edilebilmektedir. Bu tarz gelinliklerde daha çok askılı gelinlik ya da straplez gelinlik yerine düşük kol gelinlikler tasarlanarak dantel güpürleri bu düşük kollarda verilmektedir. Dantelin muazzam görüntüsüne v şeklinde tasarlanmış sırt dekoltesi de eklenince ortaya hem şık hem de trend bir görünüm çıkmaktadır.

Fransız güpürlü gelinliklerde karın bölgesinde bazen dantel ayrıntıları verilse de asıl dantel kısımları etek de başlamaktadır. Gelinliğin etek kısmı prenses gelinlik şeklinde dizayn edilip dantel işlemelere süslenip hoş bir gelinlik ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden de Fransız güpürlü gelinlik modelleri gelinlerimizi cezbetmektedir.