pierre cardin gelinlik
Uncategorized

Pierre Cardin Gelinlik

Türkiye’de ve dünyada bilinen bir marka olan Pierre Cardin Gelinlik sektörüne de damgasını vurdu. En zarif, en modern ve en son moda gelinlikleri üreten Pierre Cardin Gelinlik en tercih edilen markaların arasındadır.

Bir çok gelinlik markası var, fakat Pierre Cardin Gelinlik bir başka…. En çok tercih edilen markaların başında gelen Pierre Cardin Gelinlik’te bulunan koleksiyonlara hayran kalacaksınız.

  • Dream Collection
  • Exlusive Collection
  • Fashion Collection
  • Glamour Collection
  • Selective Collection

Yukarıdaki koleksiyonları bünyesinde barınan marka, her birinin farklı farklı özelliklerini gözler önüne sermektedir. Dream Collection daha çok omuz kısımları hareketli ve dantelli yada sraplez ise göğüsün üst kısımları hareketli olmaktadır. Exlusive Collection, daha çok güpürlü ve vücuda tam oturan A form modellerden oluşmaktadır. Fashion Collection, diğer modellerden farklı olan tarafı, biraz iddialı olması. Yine sade çizgiler taşımaktadır fakat çok göze çarpan modelleri barındırmaktadır. Glamour Collection, çiçek modelli desenli gelinlik modelidir. Selective Collection, daha çok straplez, ya da uzun kollu modellerden oluşmaktadır.

Hepsi birbirinden şık ve kaliteli modellerden oluşan Pierre Cardin Gelinlik, gelin adaylarımızın hayallerini süsleyeme devam ediyor…